“Крихітні історії”: книга для дітей про подолання труднощів
11 квітня 2017
“Крихітні історії”: книга для дітей про подолання труднощів

У видавництві “Основи” вийшла книга  “Крихітні історії” - збірка коротких оповідань, у якій українці діляться з дітьми-переселенцями особистим досвідом подолання складних обставин, з якими зіткнулися в дитинстві.  Видання реалізується в рамках масштабної кампанії «Ти серед своїх», яку Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) впроваджує спільно з медіа-групою StarLightMedia та кінокомпанією FILM.UA Group, щоби допомогти дітям-переселенцям інтегруватися на новому місці.


Наклад “Крихітних історій” - 50 000 екземплярів, що будуть доставлені безпосередньо дітям-переселенцям через сімейні та молодіжні центри ЮНІСЕФ на Сході України. Книга не для продажу і її неможливо придбати в книгарні чи у видавництві. 


“Як видавець я живу заради книг. Вірю, що книга - це могутня сила, і щодня розумію, що в мене є місія. Ця книжка не вчить, але в ній зібрані  фантастичні ілюстрації, і вона в усіх може викликати емпатію, тому корисна не лише для дітей, а й для дорослих. Впевнена: вона змінить Україну та життя цих дітей, адже  вони знатимуть, що про них думають, відчуватимуть, що комусь потрібні”, - переконана директорка видавництва “Основи” Дана Павличко. 


«Крихітні історії» з’явилися у результаті конкурсу коротких оповідань, оголошеного ЮНІСЕФ у листопаді 2016, де кожен охочий міг розповісти свою надихаючу дитячу історію, а найкращі з них – на думку журі – потрапили до книги видавництва «Основи». Ілюстрації до книги виконала Анна Сарвіра, художниця, яка увійшла в ТОП-75 найкращих ілюстраторів світу. 


Проект реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.