Мистецтвознавиці Ольга Балашова та Лізавета Герман про книжку “Мистецтво українських шістдесятників”
18 березня 2015
Мистецтвознавиці Ольга Балашова та Лізавета Герман про книжку “Мистецтво українських шістдесятників”

Мистецтвознавиці Ольга Балашова та Лізавета Герман про книжку “Мистецтво українських шістдесятників”, що от-от вийде у видавництві «Основи». Упорядниці розповіли, як створювалися тексти книжки, на яких видах мистецтва фокусувалися, де шукали свідчення очевидців.

У квітні видавництво «Основи» за підтримки Stedley Art Foundation презентує книгу «Мистецтво українських шістдесятників», присвячену найяскравішому періоду українського неофіційного мистецтва радянських часів Упорядники книги – молоді, але вже відомі в культурній сфері мистецтвознавці Ольга Балашова та Лізавета Герман.

Робота над виданням тривала два роки і за цей час в упорядкуванні матеріалів взяли участь понад 70 експертів – мистецтвознавців, дослідників, колекціонерів, художників, їхніх рідних та близьких. Книга включатиме 15 розділів про чільних авторів 1960-х рр, огляд тенденцій того періоду та аналіз їхніх історичних передумов, а також репродукції понад 300 творів живопису, графіки, скульптури і монументального мистецтва, чимало з яких будуть опубліковані вперше. Презентація видання відбудеться в рамках фестивалю "Книжковий арсенал" 22-26 квітня 2015 року.

Слухати за посиланням http://hromadskeradio.org/2015/03/18/shistdesyatniki-tse-epoha/