Прес-сніданок Awesome Lviv
15 листопада 2016
Прес-сніданок Awesome Lviv

11 листопада у розкішній ресторації «Бачевських» відбувся прес-сніданок з нагоди презентації Awesome Lviv. У серії Awesome Ukraine з’явився путівник про Львів.

 - ukr: illustration-from-book Array

Львів – місто, яке вас зачарує. Тут постійно п'ють каву, шпацерують вузькими вулочками, обідають та вечеряють у химерних ресторанах. Архітектура міста, яка подекуди вже втратила свою велич, але не свій шарм, сильні мистецькі та літературні традиції – це те, що відрізняє Львів від будь-якого іншого українського містечка.

 

 - ukr: illustration-from-book ArrayУ його лабіринтах можна мандрувати безкінечно: вулицями старого міста, збудованого ще за часів Австро-Угорської імперії, поміж старовинних костелів та синагог і загубитися серед кварталів радянського модернізму. Це місто, яке поєднує у собі велич стародавніх традицій і сильні художні та літературні течії. - ukr: illustration-from-book ArrayAwesome Lviv – третє видання в популярній серiї англомовних путiвникiв «Основ». - ukr: illustration-from-book ArrayЗамовити Awesome Lviv http://osnovypublishing.com/book/awesome-lviv/