Історія видавництва «Основи»

За двадцять років діяльності видавництва «Основи» світ побачили більше трьохсот видань

Наша історія розпочалася ще у 1992 році, коли Богдан Кравченко та Соломія Павличко заснували видавництво «Основи». Ми одразу поставили за мету дати читачеві незалежної України якісні переклади класичної літератури та навчальні посібники світового рівня. Фонд “Відродження” допоміг нам реалізувати найсміливіші задуми.

З 1999 по 2011 рік «Основи» очолила Валентина Кирилова. Під її керівництвом ми видали десятки важливих книжок. «Основи» одними з перших почали перекладати сучасні підручники з економіки, історії та філософії. У 2001 році ми видали свій перший бестселер — книжку «Європа. Історія», яку написав професор Лондонського Університету Норман Дейвіс.

Наш переклад вже пережив сім перевидань! 

Об’єднавши навколо себе талановитих перекладачів, ми створили серію “Світова класика”. Тепер Арістотеля, Шекспіра, Голдінга, Мацуура та Керуака можна читати українською.

Справжньою гордістю перекладних видань «Основ»
лишається серія «Світова класика»

Новий етап діяльності видавництва «Основи»

Упродовж всієї історії «Основи» були новаторами. У 2010 видавництво очолила Дана Павличко. Вона зробила ребрендинг та змінила підхід до видавництва книжок. Ми віримо в те, що створення книги – це мистецтво. Тому всі наші видання – це арт-об’єкти, задоволення від яких отримуєш з першого погляду.

Новинки

Awesome Digital Ukraine

новинка

Андрій Кириленко, Гліб Буряк

200,00 грн

Ганна Копилова, Богдана Павличко

300,00 грн

Євгенія Губкіна, Олексій Биков

1700,00 грн

Balcony Chic

новинка

Олександр Бурлака

500,00 грн
Передзвоніть мені