Історія видавництва «Основи»

За двадцять років діяльності видавництва «Основи» світ побачили більше трьохсот видань

Наша історія розпочалася ще у 1992 році, коли Богдан Кравченко та Соломія Павличко заснували видавництво «Основи». Ми одразу поставили за мету дати читачеві незалежної України якісні переклади класичної літератури та навчальні посібники світового рівня. Фонд “Відродження” допоміг нам реалізувати найсміливіші задуми.

З 1999 по 2011 рік «Основи» очолила Валентина Кирилова. Під її керівництвом ми видали десятки важливих книжок. «Основи» одними з перших почали перекладати сучасні підручники з економіки, історії та філософії. У 2001 році ми видали свій перший бестселер — книжку «Європа. Історія», яку написав професор Лондонського Університету Норман Дейвіс.

Наш переклад вже пережив шість перевидань! 2018 року плануємо сьоме.

Об’єднавши навколо себе талановитих перекладачів, ми створили серію “Світова класика”. Тепер Арістотеля, Шекспіра, Голдінга, Мацуура та Керуака можна читати українською.

Справжньою гордістю перекладних видань «Основ»
лишається серія «Світова класика»

Новий етап діяльності видавництва «Основи»

Упродовж всієї історії «Основи» були новаторами. У 2010 видавництво очолила Дана Павличко. Вона зробила ребрендинг та змінила підхід до видавництва книжок. Ми віримо в те, що створення книги – це мистецтво. Тому всі наші видання – це арт-об’єкти, задоволення від яких отримуєш з першого погляду.

Найбільша гордість – власні оригінальні видання.

Серед них – серія англомовних путівників Awesome та дослідження української еротичної фотографії Ukrainian Erotic Photography .

Новинки

Awesome Kharkiv

новинка

Ганна Копилова, Богдана Павличко

200,00 грн
Книга виходить 22.12.2018
Передзамовлення

Диктатор

новинка

Ульф Старк, Лінда Бондестам

200,00 грн
Книга виходить 22.12.2018
Передзамовлення

Катерина

новинка

Тарас Шевченко

600,00 грн
Книга виходить 22.12.2018
Передзамовлення

Європа. Історія

новинка

Норман Дейвіс

700,00 грн
Передзвоніть мені