Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Історія видавництва «Основи»

«Основи» видали понад 400 книг за 30 років своєї діяльності.

Наша історія розпочалася ще у 1992 році, коли Богдан Кравченко та Соломія Павличко заснували видавництво «Основи». Ми одразу поставили за мету дати читачеві незалежної України якісні переклади класичної літератури та навчальні посібники світового рівня.

«Основи» одними з перших почали перекладати сучасні підручники з економіки, історії та філософії. У 2001 році ми видали свій перший бестселер — книжку «Європа. Історія», яку написав професор Лондонського Університету Норман Дейвіс.

Наш переклад вже пережив дев’ять перевидань!  

Об’єднавши навколо себе талановитих перекладачів, ми створили серію «Світова класика» і переклали українською Арістотеля, Шекспіра, Вільяма Голдінга, Хісакі Мацуура та Джека Керуака.

Новий етап діяльності видавництва «Основи»

Упродовж всієї історії «Основи» були новаторами. У 2010 видавництво очолила Дана Павличко. Вона зробила ребрендинг та змінила підхід до видавництва книжок. Ми віримо в те, що створення книги — це мистецтво. Тому всі наші видання — це арт-об’єкти, задоволення від яких отримуєш з першого погляду – книги про фотографію та мистецтво, а також англомовні видання.

Ми пишаємося альбомами “Soviet Modernism, Brutalism, Post-Modernism та Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics” — це дослідження феномену української радянської та сучасної архітектури, та “Balcony Chic” — альбом із фотографіями українських балконів. А серія “Awesome” — це 7 англомовних книг про Україну загалом, її внесок у світовий розвиток ІТ та про п’ять міст — Київ, Львів, Харків, Одесу та Дніпро.

Наші англомовні видання “Kateryna” Тараса Шевченка чи “The Art of the Ukrainian Sixties” можна зустріти в книжкових крамницях Великобританії, Португалії чи Німеччини. Про нас пишуть світові та українські ЗМІ, і ми охоплюємо понад 500 000 аудиторії щомісяця.

У 2019 році спільно з дизайн-студією L/Y (ex Hooga) ми заснували Ukrainian Young Book Design Awards. Для нас це більше ніж конкурс книжкового дизайну. Ми віримо, що завдяки UYBDA молоді дизайнери зможуть поділитись своїм талантом зі світом та розвиватимуть галузь.

Новинки

Саша Маслов

600,00 грн

Orthodox Chic

новинка

Олексій Биков, Олександр Бурлака, Саша Курмаз

500,00 грн

Притаджі та Кришнаджі

380,00 грн
В наявності з 17.11.2020
Передзамовлення

The Art Of Ukrainian Sixties

новинка

Лізавета Герман, Ольга Балашова

2599,00 грн
Передзвоніть мені