Організатори та журі діляться враженнями від Ukrainian Young Book Design Awards 2021

Конскурс Ukrainian Young Book Design був заснований для того, щоб об’єднати найталановитіших дизайнерів з усього світу. Цього року кожен учасник мав змогу подати свої роботи у п’яти номінаціях: обкладинка, ілюстрації, макет, загальна концепція та спеціальна категорія Tic Tac® Fresh Concept. У конкурсі безкоштовно брали участь молоді спеціалісти віком від 14 до 30 років, незалежно від їхньої спеціалізації, національності та країни проживання.

Osnovy Publishing разом із L/Y Studio (ex Hooga.design) запустили перший Ukrainian Young Book Design Awards у 2019 році. Головними організаторами стали 3 особи: Дмитро Яринич, засновник L/Y design studio та співзасновник Ukrainian Young Book Design Awards. Ганна Копилова, арт-директорка Osnovy Publishing та Дана Павличко, директорка Osnovy Publishing, а також засновниця Ukrainian Young Book Design Awards.

Дана Павличко, директорка Osnovy Publishing
Ганна Копилова, арт-директорка Osnovy Publishing

Щороку ми прагнемо створювати нові умови та категорії, даючи більше можливостей для творчості. Спеціальна категорія цього року — Tic Tac® Fresh Concept. У багатьох з нас є декілька асоціацій з брендом Tic Tac®. Це може бути фірмова упаковка, той самий звук тремтіння драже, або їх смак. З роками бренд розвивався, але деякі речі залишилися незмінними, і він ніколи не втратив своєї ідентичності. Поєднуючи звичне і нове, Tic Tac® запропонував нашим учасникам зобразити значення улюбленої книги в одному зображенні. Основна мета категорії— освіжити значення давно відомих книг, по-новому представити їх книжковий дизайн та привернути увагу до важливих ідей, які нам дають книги. Адже вміння знаходити нові погляди на звичні речі— це важлива навичка для будь-якого дизайнера. А коли справа доходить до оформлення книги, ця вміння має ще більше сенсу, тому що усталені враження від прочитаної книги можуть перешкоджати нам побачити інші значення та ідеї автора. Переможець у цій номінації отримує річний запас свіжості від Tic Tac® і приз у розмірі 1000$ для професійного розвиток.

Ми вітаємо наших учасників, чиї роботи увійшли до шорт-листа спецномінації Tic Tac ® Fresh Concept:

Юлія Данилова (Україна) з дотепним плакатом «Robinson Crusoe» про протистояння між суспільством та індивідуальністю.

Софія Сулій (Україна) «Аліса в країні чудес» — плакат про історію, яка допомогла авторці в дитинстві.

Анастасія Мазурок (Україна) та її плакат «Josef Brodsky Mood Poster» про її особисте сприйняття Бродського та його творчості.

Валерія Зіневська (Україна) та її «Червона Шапочка» — плакат про актуальність теми та моралі казки для нашого часу.

Ольга Чернякова (Україна) з роботою «Сміливим завжди щастить» про улюблену книгу Івана Багряного «Тигролови».

Вітаємо переможницю в номінації Tic Tac ® Fresh Concept — Софію Сулій («Аліса в країні чудес»)

Заходьте на сайт UYBDA 2021 та дивіться більше відео на нашому YouTube. А також не забудьте відвідати сайтTic Tac ®.

Якщо ви хочете бути в курсі новин та інформації про конкурс, слідкуйте за UYBDA у соціальних мережах: Facebook and Instagram.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
Scroll to Top