Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Євген Нікіфоров

Ця книга є першим комплексним дослідженням радянських монументальних мозаїк – визначних артефактів культурної спадщини епохи.

1500 грн.
Додати до листа очікування

Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics


Київський фотограф Євген Нікіфоров три роки подорожував Україною в пошуках найбільш цікавих творів мистецтва 1950-х - 1980-х років періоду радянського модернізму.


Книга містить близько 200 унікальних фотографій монументальних панно: зображені на них величезні робітники, селяни, космонавти і спортсмени з кольорової смальти або кераміки ілюструють радянське життя таким, яким воно мало бути офіційно представлене. Деякі мозаїки, фотографії яких представлені в книзі, були зруйновані незабаром після подорожі Євгена в силу так званих законів про декомунізацію, які забороняють комуністичну символіку та гасла. Хоча зміст творів мистецтва був під контролем радянської пропаганди, українським художникам вдалося розробити візуальну мову, яка виходить за межі соцреалістичного канону. Сьогодні ці роботи є не лише історичним свідченням, але також важливою сторінкою в історії мистецтва ХХ століття.

Євген Нікіфоров

Євген Нікіфоров - український документальний фотограф, який працює з публічними просторами і їх трансформаціями внаслідок соціальних змін в суспільстві.

Додаткова
інформація про товар

978-966-500-791-3

англійська

256

275x235mm

Тверда

1.9кг

«Нова пошта»

Міжнародна доставка

Вам
буде цікаво

Євгенія Губкіна, Олексій Биков

1700,00 грн
В наявності з

Balcony Chic

бестселер

Олександр Бурлака

500,00 грн