Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Оплата

Ми цінуємо час та якісне надання послуг. Тому, одразу після оформлення замовлення у нас на сайті ми автоматично запропонуємо його сплатити через сервіс Liqpay. Це безпечно та швидко, а якщо у вас виникнуть проблеми, наш менеджер напише вам та запропонує інші варіанти оплати:

  • карткою будь-якого банку за електронним рахунком;
  • через касу банку, інтернет-банкінг, платіжні термінали за банківськими реквізитами;

Для безготівкової оплати від організації, будь ласка, напишіть нам на ilovebooks@osnovypublishing.com і ми оперативно відповімо.

Лише після проведення оплати ми передаємо ваше замовлення на доставку. Зазвичай, це займає лише один робочий день. Однак, в період свят чи акцій нам потрібно до п’яти робочих днів, аби якісно опрацювати та надіслати ваше замовлення. 

Доставка

Ми будемо раді надіслати вам ваше замовлення в будь-який куточок світу.

Під час формування замовлення ви можете обрати адресну доставку кур’єром або ж доставку на відділення. Послуги доставки ви сплачуєте самостійно. Для доставки по Україні оберіть українську або російську мовну версію сайту. Доставка замовлень вартістю від 2 000 грн - безкоштовна.

Для замовлення закордон оберіть англійську версію сайту. Доставка замовлень вартістю від 80 USD - безкоштовна, Замовлення до 80 USD доставляємо за 25 USD.

Ви обов’язково отримаєте номер для відстеження свого замовлення через смс або e-mail.

Повернення та обмін

Нам шкода, якщо ви змушені повернути товар. Ви можете зробити повернення впродовж 14 днів з моменту покупки або обміняти товар на аналогічний, якщо раптом він прийшов до вас неналежної якості. Обмін та повернення проводимо згідно з Законом України про захист прав споживачів.

Ми намагаємось уникати ситуацій з неналежною якістю товарів, але якщо раптом ви хочете повернути чи обміняти своє замовлення, будь ласка, напишіть нам на ilovebooks@osnovypublishing.com або зателефонуйте +380443310249.

Передзвоніть мені