Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Оплата

Ми цінуємо час та якісне надання послуг. Тому, одразу після оформлення замовлення у нас на сайті ми автоматично запропонуємо його сплатити через сервіс Liqpay. Це безпечно та швидко, а якщо у вас виникнуть проблеми, наш менеджер напише вам та запропонує інші варіанти оплати:

  • карткою будь-якого банку за електронним рахунком;
  • через касу банку, інтернет-банкінг, платіжні термінали за банківськими реквізитами;

Для безготівкової оплати від організації, будь ласка, напишіть нам на ilovebooks@osnovypublishing.com і ми оперативно відповімо.

Лише після проведення оплати ми передаємо ваше замовлення на доставку. Зазвичай, це займає лише один робочий день. Однак, в період свят чи акцій нам потрібно до п’яти робочих днів, аби якісно опрацювати та надіслати ваше замовлення. 

Доставка

Ми будемо раді надіслати вам ваше замовлення в будь-який куточок світу.

Під час формування замовлення ви можете обрати адресну доставку кур’єром або ж доставку на відділення. Послуги доставки ви сплачуєте самостійно. Для доставки по Україні оберіть українську або російську мовну версію сайту.

Для замовлення закордон оберіть англійську версію сайту. Під час оформлення замовлення вам необхідно вказати країну та адресу доставки. Вартість доставки залежить від обраної країни. Сайт автоматично розрахує вартість та додасть її до суми замовлення.

Ви обов’язково отримаєте номер для відстеження свого замовлення через смс або e-mail.

Повернення та обмін

Нам шкода, якщо ви змушені повернути товар. Ви можете зробити повернення впродовж 14 днів з моменту покупки або обміняти товар на аналогічний, якщо раптом він прийшов до вас неналежної якості. Обмін та повернення проводимо згідно з Законом України про захист прав споживачів.

Ми намагаємось уникати ситуацій з неналежною якістю товарів, але якщо раптом ви хочете повернути чи обміняти своє замовлення, будь ласка, напишіть нам на ilovebooks@osnovypublishing.com або зателефонуйте +380443310249.

Передзвоніть мені