Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Нон-фікшн про дорослішання від зірки «Теорії великого вибуху»
У вересні 2018 спільно з ЛакіБукс ми видали український переклад книжки “Girling up”. Авторка – Маїм Бялік, зірка ситкому «Теорія великого вибуху». Це книжка про дорослішання для дівчат. Усі примірники книг безкоштовно передадуть у бібліотеки України.
 
 
 
Не лише талановита актриса, а й доктор філософії з нейробіології, Маїм Бялік написала книжку для дівчаток про дорослішання. У 2017 книжку “Girling up. How to Be Strong, Smart and Spectacular” видали англійською мовою, цього року вийшов український переклад – «Дівчатам слово: як бути сильною, розумною та неповторною».
 
Видання є ініціативою благодійного проекту ЛакіБукс.
 
«Коли дізналися про книжку від Маїм Бялік, зрозуміли, що це унікальна знахідка. Це науково-популярна книжка про теми, які турбують кожну дівчинку, написана доступним текстом, із гумором і дуже особисто. Тут і про гормони, і про те, як функціонує наш мозок, і про те, як соціум впливає на кожну особистість. Ця книга розповідає, як дівчатам у сучасному світі долати труднощі та не втрачати себе», – коментує видання Коренко Єлізавета, координатор проекту ЛакіБукс.
 
 
У книзі є і традиційні для жанру “дівочої енциклопедії” розділи про емоції та почуття, і роздуми авторки про життя після випускного, освіту, кар’єру, депресію, релігію чи благодійність. Все це доповнюється жартами та реальними історіями з життя Маїм Бялік.
 
Книжку «Дівчатам слово: як бути сильною, розумною та неповторною» презентували на Форумі Видавців у Львові. Це видання є благодійним проектом – у жовтні книги подарують бібліотекам у Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.
 
У травні 2018 Маїм Бялік видала книжку для хлопців-підлітків “Boying Up: How to Be Brave, Bold and Brilliant”.
Передзвоніть мені