Ознайомитись з книгою
Сімона де Бовуар

Ця знаменита книжка приголомшила, розлютила, сполошила мільйони читачів та читачок. Вона стала класикою світової філософської думки й водночас — першою хвилею фемінізму після Другої світової війни.

250 грн.
Додати до листа очікування

Друга стать (в 2-х томах)

«Друга стать» — класика філософської думки та одна з фундаментальних праць феміністського руху. Книга адресована кожній жінці на будь-якому етапі її життя.

З роботою Сімони де Бовуар буде корисно ознайомитися не тільки представницям жіночої статі, а й чоловікам, які бажають зрозуміти суть проблеми нерівності та особливості культурних світових процесів.

Книга розповість про поширені стереотипи, пов'язані з жінками, об'єктивні фізіологічні відмінності та як вони вплинули на стосунки між статями, феміністські рухи за рівні права у різних країнах світу.

Залишаючись понад півстоліття актуальною книгою, «Друга стать» отримує численні позитивні відгуки від читачів та читачок, надихаючи робити наш світ кращим.

Сімона де Бовуар

Сімона де Бовуар — французька письменниця, представниця екзистенціальної філософії, ідеолог феміністичного руху.

Рецензії
на цю книгу

Жінку характеризує те, що відрізняє її од чоловіка, але не навпаки: він — головний, вона — другорядна. Він — Суб’єкт, він — Абсолют. Вона — Інша.
Сімона де Бовуар

Додаткова
інформація про книжку

978-966-500-799-9

українська

2017

368

200x145mm

М'яка

«Нова пошта»

Міжнародна доставка

Самовивіз

Вам
буде цікаво

Мачей Кішіловський, Ізабела Кішіловська

200,00 грн

Тамара Марценюк

150,00 грн
Книга виходить

Європа. Історія

новинка

Норман Дейвіс

500,00 грн