Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло

«Чотири священних секрети»: світовий бестселер про пошук гармонії вийде українською у 2020

Прітаджі та Крішнаджі – подружжя сучасних філософів. Вони заснували школу медитації O&O Academy, та є духовними наставниками зірок Голлівуду, успішних бізнесменів, політиків та спортсменів з усього світу. У 2019 році вийшла друком їхня книжка «Чотири священних секрети» (“Four Sacred Secrets”), яка всього за кілька тижнів стала бестселером на Amazon, LA Today, US Today. Навесні 2020 ми видамо український переклад книжки.
 

Книга «Чотири священні секрети» покликана розповісти людям, як позбутися тривоги, жити у щасті й злагоді за допомогою чотирьох ключів до успіху. Ми поспілкувались з Олександрою Дергоусовою, однією з ініціаторів друку книжки в Україні та близьким другом Академії О&О. Ми запитали Олександру, чи можна стати мудрішим після прочитання «Чотирьох священних секретів», хто така – щаслива людина і як наукові підходи можна поєднати з духовними практиками.

 

 

Я навчаюсь в Академії О&О, тому автори книжки «Чотири священних секрети» – це мої безпосередні наставники впродовж останніх кількох років. В їхній книжці зібрані найважливіші вчення та зрозумілі приклади, які доповнюють навчання. Але навіть якщо ви ніколи раніше не чули про Академію О&О і вперше відкриєте для себе імена Прітаджі та Крішнаджі – після прочитання книги ваш світ зміниться.

 

Якщо ми зараз поглянемо на життя кожного з нас, то помітимо чимало стресу, хвилювання та страху до змін. Ми боїмось втратити те, що маємо; не досягнути того, чого хочемо; не звертаємо увагу на свій внутрішній стан і робимо щось, бо “так треба”. Ми приділяємо багато уваги тому, що про нас скажуть та подумають інші. За всім цим ми втрачаємо себе справжніх. Крім цього, ми постійно кудись поспішаємо та швидко виснажуємось від щоденних справ, не зупиняючись і не прислухаючись до себе. Я теж раніше була такою і не відчувала задоволення від моменту “тут і зараз”.

 

Книга «Чотири священних секрети» якісно змінила моє ставлення до життя. Врешті я зловила себе на думці, що життя у постійному стресі та незадоволенні – це й не життя зовсім, а лише існування. Бо навіть знаходячись поруч із близькими людьми ми рідко по справжньому душею з ними. Ми думками в іншому місці, або повністю поглинаємось в телефон. Зараз є чимало мотиваційних книг, однак «Чотири священних секрети» містять не лише натхнення, а й конкретні інструменти. Завдяки ним можна знайти шлях до життя, в якому є глибина, сенс та відчуття.

 

Наприклад, автори поєднали перевірені наукові підходи з давніми духовними практиками. Легкі для виконання медитації, включені до цієї книги, дозволять трансформувати досвід відчуття реальності й стати ближчим до щасливого та розміреного життя.
 
Після осягнення мудрості Прітаджі та Крішнаджі я відкрила себе, навчилася інакше сприймати те, що раніше не давало мені спокою, особливо легко сприймати зміни на виклики життя, знайшла сенс в тому, чого раніше навіть не помічала. Змінилося моє оточення та якість стосунків із тими, кого я люблю.
 

“Я завдячую цій книзі відкриттям своєї внутрішньої правди. Це спонукало мене зробити переклад книги та поширити знання Прітаджі та Крішнаджі на більшу аудиторію”.

 
Щаслива людина – це вільна людина, яка відчуває любов та єдність з іншими. А щасливим та вільним можна стати лише після відкриття своєї власної внутрішньої правди. Вона дасть змогу рухатись далі із більшою пристрастю. Тоді ви матимете більше енергії та більше щирої радості. Побачити свою внутрішню правду непросто, але ця книга допомагає і вже з 2020 року переклад «Чотирьох священних секретів» можна буде чекати на Yakaboo та в багатьох книжкових мережах.
 
Імена Прітаджі та Крішнаджі можуть здаватись новими для української аудиторії, але закордоном їх знають давно. Команда телеканалу Опри Вінфрі OWN (Oprah Winfrey Network) регулярно працювала за уроками мудрості та медитаціями Прітаджі та Крішнаджі. Серед учнів Академії О&О – Ашер Реймонд та Джерард Батлер. Прітаджі та Крішнаджі періодично виступають на конференціях TEDx у всьому світі. А ви вже зовсім скоро зможете отримати свій власний примірник мудрості та, звісно, дізнатись чотири священних секрети щастя на щодень. Слідкуйте за анонсами!
 
 
Передзвоніть мені