Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Ознайомитись з товаром
Ерве Тюлле

Комплект книг-картонок Ерве Тюлле включає в себе три книги: «Пальчикові змагання», «Гра форм» та «Гра в червоний,жовтий і синій»

300 грн. 250 грн.
Додати до листа очікування

Комплект книг-картонок Ерве Тюлле


Комплект книг-картонок Ерве Тюлле включає в себе три книги:


«Пальчикові змагання»: Настав час пальчикових змагань, і пальчикові черв’ячки у захваті! Позмагаймося? Намалюй на пальчику очі й рот. Та-дам! Ось він — твій особистий пальчиковий черв’ячок! На старт… Увага… Руш!


«Гра форм»: Хвилясті, довгі, гострі… Зберімо їх докупи й погляньмо, що вийде! Ця яскрава вирізанка – ціла бібліотека цікавих на дотик форм, які можна гортати, обводити й досліджувати. Вона ідеально пристосована до потреб найменших дітей.


«Гра в червоний,жовтий і синій»: Фіолетовий квадрат, зелений круг і оранжевий трикутник шукають батьків… Допоможи їм знайти родину й дізнайся, що вийде, коли змішаються червоний, жовтий і синій.

Ерве Тюлле

Ерве Тюлле опублікував свою першу книжку для дітей у 1994 році, зараз він один з найкреативніших дитячих авторів світу. Тюлле, відомий у Франції як «король книжок для дошкільнят», піднімає концепцію читання на новий рівень, закликаючи дітей мислити образно, незалежно і творчо.

Додаткова
інформація про товар

українська

2017

Олександр Стукало

Тверда

0.6кг

«Нова пошта»

Міжнародна доставка

Вам
буде цікаво

В наявності з

Гра форм

Ерве Тюлле

100,00 грн

Ганна Копилова

250,00 грн

Ілюстрації Поліни Дорошенко. З латини переклав Володимир Литвинов.

20,00 грн

Ерве Тюлле

100,00 грн

Ульф Старк, Лінда Бондестам

150,00 грн