Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Ознайомитись з товаром
Норман Дейвіс

Бестселер знаменитого британського науковця про історію Європи від найдавніших часів до 90-х років ХХ століття.

700 грн.
Додати до листа очікування

Європа. Історія

Книжка видатного англійського історика, професора Університету Лондона і нашого сучасника Нормана Дейвіса — водночас і стислий, майже конспективний курс європейської історії, і неоціненний, багатющий тезаурус розмаїтих культурно-історичних знань. Це широке історичне панно, інкрустоване коштовними мініатюрами, захопить і зацікавить кожного, хто не байдужий до історії.

Автор підійшов до написання свого 1500-сторінкового шедевру як до створення масштабного захопливого фільму. А саме — поєднав загальні плани (перекази найважливіших історичних подій) із деталями (вставками літературних замальовок, анекдотів, маловідомих фактів).

Надзвичайна ерудиція, літературний хист та почуття гумору Нормана Дейвіса зробили свою справу. Саме тому на сторінках його книги сухі історичні постаті перетворюються на живих людей, разом із якими читач переживає буремні події європейського минулого — прадавні й новітні, героїчні й ганебні, смішні й шокуючі.

Норман Дейвіс

Норман Дейвіс — британський історик, автор наукових праць з історії Польщі, Європи та Британських островів. Викладав в Лондонському університеті, читав лекції у США, Канаді, Австралії, Китаї та Європі.

Додаткова
інформація про товар

Дмитро Пилипчук

978-966-500-848-4

2020

Петро Таращук

1464

170x240mm

Тверда

2.2кг

«Нова пошта»

Міжнародна доставка

Вам
буде цікаво

Мачей Кішіловський, Ізабела Кішіловська

200,00 грн

Ілюстрації Давида Чичкана

250,00 грн

Маркус Бруннермаєр, Гарольд Джеймс, Жан-П’єр Ландо

300,00 грн

Стефан Гертманс

300,00 грн