Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло

Вийшов короткий фільм у підтримку проекту “Soviet Modernism. Brutalism. Post-modernism. Buildings and Projects in Ukraine 1960–1990”

 

У травні 2019 року видавництво «Основи» презентує книжку “Soviet Modernism. Brutalism. Post-modernism. Buildings and Projects in Ukraine 1960–1990”. Її автори Олексій Биков і Євгенія Губкіна дослідили унікальність об’єктів модернізму: від предметів інтер’єру до генеральних планів міст.

Короткий фільм до проекту зняли MinimalMovie.com. Зйомки тривали у лютому-березні 2018 року. У фільмі йдеться не лише про архітектуру, а про модернізм як глобальну ідею молодості і змін. ​
 
 
Оператор Михайло Волков вирішив використовувати анаморфний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню 75 мм. Режисер фільму Роман Блажан розповідає: «Хоч це і ускладнило зйомку, ми змогли досягти ефекту інтимної близькості між глядачем і об’єктами. Робота над фільмом змінила наше сприйняття модернізму і архітектури як мови міста».

Завдяки музичному супроводу об’єкти заговорили повним голосом. Музику до відео написав Олександр Черепанов із Horizon Music Studio. 
 
Слідкуйте за проектом у Facebook та Instagram

Партнер проекту ПБГ «Ковальська».​

Передзвоніть мені