Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Ознайомитись з товаром
Надія Червінська, Ганна Копилова, Галина Глеба

SALIUT — це незалежне міжнародне видання, присвячене сучасній українській фотографії.

570 грн.
Передзамовлення В наявності з 25.12.2021

SALIUT `90 Issue

Випуск розповідає про буремні та неоднозначні українські 90-ті з фокусом на тогочасні людину та середовище, а також справжній бум естетики 90-х, яка знову стає актуальною у світі. Через вибрані документальні та художні фотопроєкти ми пропонуємо порівняти наші теплі ностальгічні спогади про дитинство із бурхливою і складною реальністю того часу. Це дозволить проаналізувати історичний поступ України крізь роботи та спогади очевидців епохи, щоб водночас краще зрозуміти наше сьогодення.

Тривалий час про 1990-ті воліли не згадувати ні в масовій культурі, ні в суспільній пам’яті — дивні та дикі часи. Однак впродовж останніх років до естетики 1990-х виник інтерес у покоління, що народилося вже у XXI столітті. На ґрунті минулого почали буйно розквітати нові тренди масової культури, які об’єднали різні покоління у стилістичних тенденціях, але вони мали принципово інше походження. Приміром, спонсорами наших славнозвісних дивакуватих луків 1990-х були секондхенди, де ми з батьками одягалися не через екосвідомість, а через бідність. Сьогодні ж — це тренд усвідомленого споживання. Причиною кольорового шуму VHS-касет був не особливий візуальний стиль, а обмежені технічні можливості камер і перезаписувальних приладів. Сьогодні ж уся ця естетика переживає своє відродження.

Щось із спадку 90-х досі впливає на сучасну політику і суспільство, формуючи наше мислення. Щось відійшло в минуле як страшний сон, про який не хочеться згадувати, але треба знати. Щось відмирає як ностальгійна естетика, на якій зростає міф про часи безкрайньої свободи і шалених можливостей. А щось залишається з нами у теплих спогадах, вуличному стилі та плівкових фотографіях.

Другий випуск журналу підтримує глобальна креативна платформа Depositphotos. Разом із нею ми готуємо потужну візуальну подорож крізь об'єктиви талановитих українських фотографів та митців.

Додаткова
інформація про товар

978-966-500-681-7

2021

464 с.

230x300mm

«Нова пошта»

Міжнародна доставка