Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Ознайомитись з товаром
Полін Бомон

Ця книжка — путівник у мистецтві випікання хліба, яке постає як спосіб ліпше зрозуміти себе, засвоїти важливі життєві уроки та змінити на краще наш психічний та фізичний добробут.

270 грн.
Передзамовлення В наявності з 25.12.2021

Хліботерапія

Випікання хліба власноруч надає нам можливість займатися неспішною творчою та водночас заспокійливою діяльністю, яка забезпечує противагу неминучим стресам життя. Починаючи з моменту вимішування тіста й закінчуючи моментом, коли ви витягаєте ароматну свіжоспечену буханку з гарячої духовки, ви отримуєте сповнений вдумливості досвід, здатний живити нас і фізично, і духовно. Дріжджі змінюють борошно й воду, а випікання хліба може змінити нас і наші життя.

Чим більш шалений ритм нашого життя, тим більше ми потребуємо балансу, а його можна віднайти в діяльності, яка змушує нас сповільнитися й відновити зв’язок з власними тактильними відчуттями. Випікаючи хліб своїми руками, ми отримуємо максимум від заспокійливих і базових рухів. Концепція «виділити час» — захоплива й корисна. Звісно, нам не вдасться збільшити день. У ньому так і лишиться двадцять чотири години. Утім, ми можемо свідомо зробити паузу, вплести у свої дні дорогоцінні періоди зосередження, які слугують протиотрутою тиску поспішного ритму сучасного життя.

 Видання здійснено за підтримки бренду «Львівські дріжжі».

Полін Бомон

Полін Бомонт має ступінь з психології та філософії, є дипломованою спеціалісткою з низькоінтенсивної психологічної терапії та з практики групової роботи. Вона працює консультантом в Університеті Ньюкасла, підтримуючи студентів, які стикаються з широким спектром проблем психічного здоров’я. Вона виявила, що фізичний і медитативний характер приготування хліба допоміг їй сприяти самоприйняттю, над досягненням котрого вона працює зі своїми клієнтами. Для неї як для матері шести дітей, випікання хліба – це і вияв любові, і спосіб зберігати спокій серед подекуди хаотичного сімейного життя.

Додаткова
інформація про товар

978-966-500-677-0

2021

192

148x230mm

Тверда

«Нова пошта»

Міжнародна доставка