Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло

Максим Коцюба у проєкті Ukrainian Young Book Design Awards та Acer Ukraine про творчість та технології

 
У 2019 році видавництво «Основи» та студія L/Y (ex Hooga.design) започаткували Ukrainian Young Book Design Awards і це більше, ніж змагання дизайнерів. Ми віримо, що конкурс дозволить молодим професіоналам поділитися своїм талантом зі світом та допоможе розвивати спільноту книжкових дизайнерів.
 

У 2020 році ми отримали близько 400 заявок від молодих дизайнерів з України, Німеччини, Литви, Італії, Австрії, Португалії та багатьох інших країн, а вже у серпні оголосили шортлист із 20-ти найкращих.

 

Сьогодні творчість неможлива без технологій і у надісланих роботах відчувається, що молоді професіонали на повну використовують технології для того, аби втілювати свої найсміливіші ідеї. Ми подумали, а чому б не звернути більше уваги на технології та їхній вплив на професіоналів у креативних індустріях? Технології — це потужний інструмент для розвитку. Вони дозволяють митцям бути митцями і не перейматися тим, завдяки чому реалізувати ту чи іншу ідею.

 

Компанія Acer та її новий бренд ConceptD цілком підтримує цю ідею і тому разом з ними ми створили відеоролики про тісну взаємодію між творчістю та технологіями. Одним із героїв нашого ролику став Максим Коцюба, ландшафтний архітектор, засновник та керівник Студії ландшафтної архітектури KOTSIUBA.

 

 

Максим говорить, що ландшафтна архітектура громадського та міського простору – це складна задача, бо в цьому просторі чимало нашаровано: МАФи, озеленення, будинки, тераси кав’ярень. Архітектору в роботі доводиться працювати з чималою кількістю даних, чернеток проєктів та референсів. Тому важливо, аби і техніка, з якою він працює, могла швидко перемикатися між завданнями, реалістично передавала кольори на рендерах проєктів та витримувала випробування дорогою у відрядженнях. Перегляньте відео, де Максим розповідає про це детальніше:

 

 

Ноутбук ConceptD 3 від Acer з усіма завданнями, які стоять перед архітекторами, справляється легко: він має потужну графічну карту NVIDIA® GeForce® GTX 1650Ti і процесор Intel® Core™ i7 9-го чи 10-го покоління, що забезпечують комплексну функціональність. Корпус з алюмінію легкий та міцний (вага від 1.38 кг), а керамічне покриття зберігає білосніжність корпусу навіть під час частого використання поза домом.

 

Для дизайнера екран — один із найголовніших параметрів пристрою. І у цьому ноутбуці він може бути різної діагоналі, чи 14” чи 15.6”. Екран спеціально пристосований для професійної праці: його IPS матрицю калібрують на заводі і до вас ноутбук потрапляє вже з сертифікатом PANTONE® та відповідністю стандарту відображення кольорів 100% DCI-P3 та точності передачі кольорів Delta E <2.

 

Працюючи з багатьма програмами, архітекторам важливо не втрачати швидкості та якості роботи, тож, процесор та додаткові клавіші швидкого доступу до дизайнерських функцій (таких як обтинання або перемикання програм) дозволяють ConceptD 3 зберігати продуктивність впродовж багатьох годин роботи (від акумулятора цього ноутбука взагалі можна працювати до 20 годин поспіль!).

 

Оптимізована система охолодження гарантує, що всі компоненти всередині пристрою не нагріватимуться навіть за безперервної роботи, а головне — ви працюватимете в тиші. Рівень шуму навіть під навантаженням не перевищуватиме 40 дБ, а це важливо не тільки під час праці вдома, а й в офісі. Комфортну щоденну роботу доповнять надшвидкий Wi-Fi 6 (802.11ax), безліч портів розширення (як-от USB Type-C™) та фірмовий софт ConceptD Palette UI.

 

 

 

Технології допомагають не тільки втілювати найсміливіші ідеї, а й створювати їх із максимальним комфортом. Ми переконалися у цьому разом із Acer і теж говоримо: “Let Creators be Creators”, а про все інше подбають інновації.

 

Ціни та більше деталей про Acer ConceptD 3 тут.

 

Передзвоніть мені