Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло
Ознайомитись з товаром
Йен Ґел

Уже більше як п’ятдесят років Йен Ґел допомагає змінювати урбаністичні середовища в усьому світі. Для цього він вивчає, як люди користуються чи могли б користуватися простором, у якому живуть і працюють.

300 грн.
Додати до листа очікування

Міста для людей


Уже більше як п’ятдесят років Йен Ґел допомагає змінювати урбаністичні середовища в усьому світі. Для цього він вивчає, як люди користуються чи могли б користуватися простором, у якому живуть і працюють. У цій революційній книжці Ґел пропонує свої останні висновки про те, як створювати чи відновлювати міський простір з урахуванням людського виміру. Він дає методологію й інструментарій, якими користується сам, перетворюючи неефективні й непридатні для людей простори на те, чим вони, як він сам вірить, мусять бути — на міста для людей.


У книжці близько 700 картинок і фото, які ілюструють принципи й результати роботи Йена Ґела в різних країнах світу.


Видання здійснено у співпраці з освітньою платформою CANactions.

Йен Ґел

Йен Ґел — архітектор, у минулому — професор Датської королівської академії мистецтв. Засновник архітектурного бюро Gehl Architects — Urban Quality Consultants, автор книжок «Життя між спорудами», «Нові міські простори», «Суспільний простір — суспільне життя», «Нове життя в місті». Розробляв проекти вдосконалення міського середовища для Копенгагена, Стокгольма, Роттердама, Лондона, Аммана, Маската, Мельбурна, Сіднея, Сан-Франциско, Сіетла і Нью-Йорка. Почесний учасник асоціацій RIBA, AIA, RAIC та PIA.

Додаткова
інформація про товар

Кость Горобенко

978-966-500-823-1

2018

Ольга Любарська

304

246x195mm

М'яка

1кг

«Нова пошта»

Міжнародна доставка