Послуги для компаній

Ми допомагаємо бізнесам розповідати історії  


Основи – це більше, ніж видавництво. Майже 30 років ми створюємо важливі та красиві книжки. Також ми допомагаємо бізнесам розповідати історії.

Спільно з компаніями ми видаємо книжки про мистецтво, економіку, освіту, урбаністику та політику. Ми створюємо культурні проекти, які допомагають бізнесам просувати власні цінності.

Кожна наша книжка – це інфопривід, який не залишається непоміченим. Ми охоплюємо понад 500 000 аудиторії щомісяця, проводимо презентації та лекції різних форматів. Про нас пишуть найкращі світові та українські ЗМІ.

У нас найкраща команда. Під час створення книжок ми працюємо з сміливими ілюстраторами, дизайнерами, фотографами, маркетологами та піарниками. Ми робили важливі проекти разом з: Interpipe Steel, ZEO Alliance, ПБГ Ковальська, UNICEF, ТIC та багатьма іншими компаніями.


Брендування


Ми також пропонуємо компаніям виготовити брендовані книжки.
Брендування – це ефективний спосіб для залучення нової аудиторії та просування компанії. До того ж, уявіть, як приємно вам буде дарувати партнерам книгу із логотипом вашого компанії.


Колегам та партнерам


А для колег з-за кордону даруйте путівники серії “Awesome”. Це англомовні книжки, які небанально, без шароварщини, але з гумором і здоровим патріотизмом розкажуть про все найцікавіше в Україні.

Контактна інформація

Готові до рішучих кроків?

Маєте ідеї для співпраці?

Пишіть щодо послуг для бізнесу Аліні: alinakozachok@osnovypublishing.com
чи зателефонуйте +38 044 331 02 49

Також ви можете заповнити форму нижче, а ми вам напишемо

Введіть, будь ласка, назву компанії
Введіть, будь ласка, email
Введіть, будь ласка, свій телефон
Введіть, будь ласка, ім'я представника компанії
Додайте своє повідомлення

Дякуємо, ми отримали ваш запит!

Невдовзі ми зв'яжемося з вами.