Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло

Тарас Макар у проєкті Ukrainian Young Book Design Awards та Acer Ukraine про творчість та технології

 
У 2019 році видавництво «Основи» та студія L/Y (ex Hooga.design) започаткували Ukrainian Young Book Design Awards і це більше, ніж змагання дизайнерів. Ми віримо, що конкурс дозволить молодим професіоналам поділитися своїм талантом зі світом та допоможе розвивати спільноту книжкових дизайнерів.
 

У 2020 році ми отримали близько 400 заявок від молодих дизайнерів з України, Німеччини, Литви, Італії, Австрії, Португалії та багатьох інших країн, а вже у серпні оголосили шортлист із 20-ти найкращих.

 

Сьогодні творчість неможлива без технологій і у надісланих роботах відчувається, що молоді професіонали на повну використовують технології для того, аби втілювати свої найсміливіші ідеї. Ми подумали, а чому б не звернути більше уваги на технології та їхній вплив на професіоналів у креативних індустріях? Технології — це потужний інструмент для розвитку. Вони дозволяють митцям бути митцями і не перейматися тим, завдяки чому реалізувати ту чи іншу ідею.

 

Компанія Acer та її новий бренд ConceptD цілком підтримує цю ідею і тому разом з ними ми створили відеоролики про тісну взаємодію між творчістю та технологіями. Одним із героїв нашого ролику став моушн дизайнер Тарас Макар.

 

 

Тарас розповідає, що любить візуалізувати найфантастичніші думки та ідеї, експериментувати з формою, кольорами та надавати нового сенсу звичним речам. Проєкти в 3D-анімації потребують достатньої потужності пристрою та великої уваги до деталей, тому, без технології неможливо. Важливо, аби техніка не обмежувала, а лише допомагала реалізовувати складні задачі. Перегляньте відео, де Тарас розповідає про це детальніше:

 

 

Ноутбук ConceptD 5 Pro від Acer створений для професіоналів у креативних індустріях. Ноутбук дозволяє комфортно та швидко створювати 3D-проєкти, завдяки процесору Intel® Core™ i7 9-го покоління та професійній графічній карті NVIDIA® Quadro RTX™ 3000. 32 ГБ пам’яті DDR4 та твердотільний диск NVMe PCIe до 2 ТБ у RAID 0 забезпечують швидку роботу та надійне збереження проєктів.

 

Для моушн дизайну надзвичайно важлива передача кольорів та якість екрану. ConceptD 5 Pro з його великою діагоналлю у 15” чи 17”, професійною точністю передачі кольорів Delta E <2, колірною гамою 100% Adobe® RGB обробляє зображення завдяки 4K дисплею, сертифікованому PANTONE®.

 

Цей ноутбук можна щодня носити із собою, — незважаючи на міцний алюмінієвий корпус, вага пристрою не перевищує 2,9 кг для 17” версії та 2,5 кг для 15”. Стилю додають глибокий чорний колір та мінімалістичний дизайн пристрою.

 

Ще одним елементом продуктивної роботи стане тепла янтарна підсвітка клавіатури, яка не заважає працювати у темряві; широкий набір портів для підключення безлічі девайсів чи використання надшвидкого гігабітного Killer™ Wi-Fi® 6, а також додаткові порти HDMI®2.0 для підключення зовнішніх дисплеїв великих діагоналей.

 

 

Для моушн дизайнерів, як і для архітекторів чи художників, важливо працювати в безшумному режимі, коли ноутбук не перегрівається та витримує не одну годину роботи поспіль. Запатентовані металеві вентилятори Aeroblade™ 3D підтримують всі складові ноутбука охолодженими, що дозволяє не перевищувати рівень шуму 40 дБ при максимальному навантаженні. Цей показник, між іншим, відповідає рівню шуму в бібліотеці.

 

 

Технології допомагають не тільки втілювати найсміливіші ідеї, а й створювати їх із максимальним комфортом. Ми переконалися у цьому разом із Acer і теж говоримо: “Let Creators be Creators”, а про все інше подбають інновації.

 

Ціни та більше деталей про Acer ConceptD 5 Pro тут.

 

Передзвоніть мені