Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло

Ukrainian Young Book Design Awards об’єднав понад 400 учасників з 8 країн світу


Разом зі студією Hooga design видавництво «Основи» створили багато красивих книжок, а у 2018 році вперше разом провели конкурс Ukrainian Young Book Design Awards. Нам вдалося об’єднати понад 400 молодих дизайнерів з 8 країн світу.
 
 

Чому й навіщо?

Ми хочемо покращити рівень дизайну в Україні. Для цього ми допомагаємо молодим і талановитим дизайнерам розповідати про себе й розвиватися. Ми одразу вирішили, що конкурс буде міжнародним, щоб створити відчуття конкуренції на міжнародному ринку дизайну.

 

Також ми хочемо, щоб Ukrainian Young Book Design Awards був спільнотою взаємодії дизайнерів, без кордонів й обмежень у темі й стилі. Ми проводимо не лише конкурс, але й портфоліо рев’ю, виставки, лекції.

Проект "Ілюзія" Альони Шостко, який отримав приз за найкращий візуальний концепт та Гран-прі

Які умови конкурсу?
 
Дизайнери віком 14-30 років можуть безкоштовно подати необмежену кількість проектів у чотири номінації: Візуальна концепція, Макет і верстка, Серія ілюстрацій та Обкладинка. Важливо, що подавати на конкурс можна лише проекти книг, які не є видані друком. Період подачі заявок у 2019 тривав з 1 березня до 14 квітня.
 
Оцінювали роботи визнані дизайнери й представники креативних індустрій з України, Польщі та Німеччини: Нора Ґуммерт-Гаузер, Філліп Мойзер, Андрій Клен, Александра Наленч-Явецька та Томаш Кендзерський, Антон Іванов
 
 Проект "ДУСТ: неформальне мистецтво 90-тих Полтави" від Шази Муси, що отримав приз за найкращу обкладинку
Які були призи?
 
Переможці конкурсу отримали призи від платформи для створення візуального контенту Readymag, виробника й постачальника дизайнерського паперу ArcticPaper, освітніх проектів КАMA та Projector.
 
Головним партнером конкурсу стала компанія Huawei. Разом ми створили додаткову номінацію Huawei Special Prize for Outstanding Design. Завдяки цій номінації переможці конкурсу, а також 2 учасників, яким не вдалося перемогти за результатами суддівського голосування, але яких обрала компанія Huawei, змогли отримати телефони Huawei P30 lite.
 
 
Проект "Викривачі" від Альони Шостко, який отримав приз за найкращі ілюстрації
 
Що нам вдалося досягнути?
 
Участь в конкурсі взяло понад 400 молодих дизайнерів з України, Польщі, Німеччини, Ізраїлю, Угорщини, Литви, США та Росії. А церемонія нагородження Ukrainian Young Book Design Awards стала місцем нетворкінгу молодих і талановитих дизайнерів з найкращими українськими видавцями та представниками креативних індустрій.
 
Ми провели 2 виставки: у Києві в готелі Bursa та у Львові у Центрі Шептицького, а також лекцію про книжковий дизайн.
 
 
 
Виставка найкращих робіт конкурсу у Києві
Що буде далі?
 
Ми вже плануємо проведення конкурсу наступного року. Віримо, що зможемо об’єднати ще більше крутих і сміливих дизайнерів.
 
Роботи переможців конкурсу у 2019 році можна подивитися тут
 
Підписуйтеся на наші соціальні мережі, щоб не пропустити новин про новий сезон конкурсу: 
Передзвоніть мені