Ми використовуємо Cookies. Навіщо?
Зрозуміло

Креативна корпорація WE BAD у проєкті Ukrainian Young Book Design Awards та Acer Ukraine про творчість та технології

 
У 2019 році видавництво «Основи» та студія L/Y (ex Hooga.design) започаткували Ukrainian Young Book Design Awards і це більше, ніж змагання дизайнерів. Ми віримо, що конкурс дозволить молодим професіоналам поділитися своїм талантом зі світом та допоможе розвивати спільноту книжкових дизайнерів.
 

У 2020 році ми отримали близько 400 заявок від молодих дизайнерів з України, Німеччини, Литви, Італії, Австрії, Португалії та багатьох інших країн, а вже у серпні оголосили шортлист із 20-ти найкращих.

 

Сьогодні творчість неможлива без технологій і у надісланих роботах відчувається, що молоді професіонали на повну використовують технології для того, аби втілювати свої найсміливіші ідеї. Ми подумали, а чому б не звернути більше уваги на технології та їхній вплив на професіоналів у креативних індустріях? Технології — це потужний інструмент для розвитку. Вони дозволяють митцям бути митцями і не перейматися тим, завдяки чому реалізувати ту чи іншу ідею.

 

Компанія Acer та її новий бренд ConceptD цілком підтримує цю ідею і тому разом з ними ми створили відеоролики про тісну взаємодію між творчістю та технологіями. Одними із героїв нашого ролику стали художники та засновники креативної корпорації WE BAD — Лєра Схємка та Макс Павлюк.

 

 

Лєра та Максим кажуть, що працюють щодня з дуже різними форматами — роблять анімацію, дизайнують книги чи створюють мурали. Тобто, найчастіше робота створюється вручну на папері чи стінах. Але від технологій нікуди не дітись. У цьому випадку класно, коли пристрій дає відчуття роботи зі справжнім папером; коли кольори на екрані свіжі та соковиті. Перегляньте відео, де художники розповідають про це детальніше:

 

 

Ноутбук ConceptD 7 Ezel від Acer створений спеціально для художників та ілюстраторів! Він має унікальну конструкцію з чотирма режимами роботи та шарнір Ezel. На шарнірі розташований 4K UHD PANTONE® Validated дисплей, який забезпечується 100% кольоровою гамою Adobe® RGB і точністю передачі кольору Delta E <2.

 

У цьому ноутбуці є стилус: технологія пера Wacom EMR гарантує природне та інтуїтивне відчуття малювання на папері, захисне скло Gorilla Glass 6 вберігає екран від пошкоджень, а завдяки 4096 рівням чутливості натискання, перо EMR максимально копіює рідкий стан чорнила — це ідеальна комбінація для митців!

 

Завдяки процесору Intel® Core™ i7 10-го покоління та графічній карті NVIDIA® GeForce® RTX 2080 SUPER™ з Max-Q Design ноутбук витримає навантаження від роботи з професійними програмами Adobe®, Autodesk чи Corel®.

 

Корпус ноутбука зроблений з «космічного» магнієво-алюмінієвого сплаву, який на 35% легший за алюміній, в чотири рази міцніший за нього і при цьому його вага лише 2.5 кг та товщина 22 мм з 15.6” екраном. Керамічне покриття зберігає білосніжність корпусу навіть під час частого використання поза домом.

 

 

Працюючи з багатьма програмами та часом у швидкому темпі, важливо, аби ноутбук не перегрівався та працював максимально тихо. Для ConceptD 7 Ezel з нуля розробили систему охолодження Vortex Flow, яка завдяки комбінації вентиляторів 4-го покоління AeroBlade™ 3D та новітньої технології охолодження створює унікальний аеродинамічний «вихровий потік» всередині пристрою. Потік дозволяє знизити рівень шуму до рівня менше 40 дБА. Це дозволяє пристрою не перегріватись, а відтак, бути безшумним.

 

 

Два надшвидкісні порти ThunderBolt™ 3 з пропускною здатністю 40Гбіт/с дають можливість підімкнути до ноутбука кілька 4K дисплеїв, — це дозволить працювати навіть із масштабними проєктами, де важлива кожна деталь. А вбудований в кнопку увімкнення сканер відбитків пальців непомітно та надійно зберігатиме усі напрацьовані дані.

 

Технології допомагають не тільки втілювати найсміливіші ідеї, а й створювати їх із максимальним комфортом. Ми переконалися у цьому разом із Acer і теж говоримо: “Let Creators be Creators”, а про все інше подбають інновації.

 

Ціни та більше деталей про Acer ConceptD 7 Ezel тут.

 

Передзвоніть мені